Ulepszenie do Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PS5 za 10$ dla posiadaczy Uncharted 4 lub Uncharted: The Lost Legacy na PS4

Sony ogłosiło dziś datę premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Remaster gry Uncharted 4: A Thief’s End i samodzielnego dodatku Uncharted: The Lost Legacy przygotowany z myślą o konsoli PlayStation 5 zadebiutuje na rynku 28 stycznia 2022 roku. Wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry, dodatku albo zestawu zawierającego oba tytuły na PlayStation 4, zarówno w wersjach cyfrowych jak i pudełkowych, będą mogli zakupić ulepszenie za jedyne 10$/10€Cena Uncharted: Legacy of Thieves Collection została ustalona na 49,99$/49,99€:

Premiera Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PS5 zaplanowana jest na 28 stycznia 2022 roku. Szczegóły dotyczące wersji na PC nie zostały ujawnione.

Odnowiona wersja Uncharted: Legacy of Thieves Collection zaoferuje ulepszoną oprawę graficzną i dźwiękową, szybsze ładowanie się poziomów, a także wykorzysta w pełni wszystkie funkcje kontrolera DualSense. Sony poinformowało także, że remaster nie będzie zawierał trybu multiplayer, a osoby posiadające Uncharted 4: A Thief’s End, uzyskany w ramach subskrypcji PlayStation Plus, nie będą miały możliwości zakupu ulepszenia za 10$.

Promocja na Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Jeżeli jesteście zainteresowani pudełkowymi wydaniami gier Uncharted: The Lost Legacy i Uncharted 4: A Thief’s End w promocyjnej cenie to oba tytuły są dostępne już od 37,49 zł na Allegro:

Darmowa dostawa z Allegro Smart! dla zamówień od 40 zł.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.