Ujawniono cenę i datę premiery Atomic Heart. Gra trafi do Xbox Game Pass na początku przyszłego roku

Jeśli czekaliście na „rosyjskiego Bioshocka”, mamy dla Was dobre informacje. Data premiery Atomic Heart została dziś ujawniona. Wielokrotnie przekładane RPG akcji od studia Mundfish zadebiutuje już za kilka miesięcy – 21 lutego 2023 r. W tym samym dniu gra wskoczy też do abonamentu Xbox Game Pass.

Atomic Heart = Bioshock + System Shock + Prey + nutka socjalizmu

„Rosyjski Bioshock” pojawi się na rynku w bardzo trudnym okresie. Na luty zapowiedziano już bowiem premiery wielu wyczekiwanych pozycji, w tym Dead Island 2, Hogwarts Legacy oraz Company of Heroes 3. Wydawana przez Focus Interactive gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Akcja Atomic Heart rozgrywa się w alternatywnej wersji lat 50. w Związku Radzieckim. W trakcie II Wojny Światowej kraj mocno rozwinął się technologicznie, co doprowadziło do skonstruowania wielu maszyn, mających za zadanie ułatwić i uprzyjemnić ludziom życie. Niestety, roboty stworzone po to, by pomóc ludzkości, zbuntowały się przeciwko swoim twórcom. Olbrzymie, pałające chęcią mordu, maszyny, powstałe na skutek nielegalnych, tajnych eksperymentów, zaczęły panoszyć się po kraju. Ostatnią szansą dla ludzkości jest Agent P-3 (w tej roli oczywiście obsadzono gracza), który otrzymuje zadanie pozbycia się zagrożenia.

Ruszyły preordery – cena Atomic Heart w edycji podstawowej i Gold

Dziś ruszyły także zamówienia przedpremierowe na grę. Tytuł dostępny jest w trzech edycjach – podstawowej, Gold (zawierającej Season Pass) oraz Premium (z Season Passem oraz skórkami na broń).

Promocje na Atomic Heart na PC:

Cena Atomic Heart na PlayStation 4 i PS5:

Oferty na Atomic Heart na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S:

Atomic Heart w Xbox Game Pass

W dniu swojej premiery, Atomic Heart trafi do abonamentu PC Game Pass oraz Xbox Game Pass. Jeśli jesteście zainteresowani subskrypcją, przypominamy, że nowi i powracający użytkownicy wciąż mogą skorzystać z promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Jeśli macie ochotę zakupić usługę na dłużej, skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 54,88 zł, 9 miesięcy za 103,44 zł, 13 miesięcy za 152,28 zł, 17 miesięcy za 199,22 zł.

Atomic Heart wersje

Łowcy, interesuje Was jeszcze premiera Atomic Heart? Zamierzacie sięgnąć po grę, gdy pojawi się w Xbox Game Pass, czy w tak wypchanym ciekawymi produkcjami miesiącu, nie znajdziecie na nią czasu?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.