Polecamy

Ubisoft zaprasza na wrześniowy Ubisoft Forward. Gracze liczą na remake Prince of Persia

Już za kilka godzin rozpocznie się Ubisoft Forward, wydarzenie, w którego trakcie francuski wydawca zaprezentuje Watch Dogs: Legion, Assassin’s Creed Valhalla oraz inne, zmierzające na konsole nowej generacji oraz PC, produkcje. Na streamie mają też pojawić się duże niespodzianki! Jedną z nich będzie zapewne remake pierwszej części Prince of Persia, który wyciekł dzisiaj do sieci za pośrednictwem rosyjskiego Uplay.

Łowcy, zapraszamy Was do wspólnego oglądania streamu i dzielenia się swoimi wrażeniami! Rozpoczęcie relacji z głównej części Ubisoft Forward planowane jest na godzinę 21:00. Sama transmisja wystartuje godzinę wcześniej. W trakcie preshow poznamy plany Ubisoftu na temat dalszego rozwoju Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, For Honor, Hyper Scape oraz innych wydanych już gier.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Na stronie Ubisoftu znajduje się informacja, że w trakcie streamu możemy liczyć na „trochę niespodzianek”. Gracze spodziewali się, że jedną z nich będzie remake Prince of Persia. O ile jeszcze kilka godzin temu były to jedynie przypuszczenia, tak wszystko zmieniło się w chwili, gdy do sieci trafiły pierwsze screeny oraz materiał filmowy z wycieku z rosyjskiego klienta Uplay.

Wszystko wskazuje więc na to, że Prince of Persia: The Sands of Time Remake będzie jedną z niespodzianek Ubisoftu! 🙂

Stream Ubisoft Forward

Na wszystkich śledzących wydarzenie czekają nagrody. Co prawda Ubisoft nie zapowiedział na dzisiaj prezentów pokroju Watch Dogs 2 za darmo, ale kto wie, może to celowe działanie, by tym razem serwery nie uległy przeciążeniu 😉

UWAGA!

Oglądanie streamu na Youtube nie uprawnia do odebrania nagród za darmo! W tym celu należy uruchomić transmisję na oficjalnej stronie Ubisoftu (pamiętajcie o tym, by się zalogować) lub na Twitch.tv (nie zapomnijcie powiązać kont). Zdobyte nagrody zostaną dostarczone w ciągu 10 dni. Więcej informacji na temat bonusów za oglądanie Ubisoft Forward znajdziecie na tej stronie.


Łowcy, na jakie gry od Ubisoftu czekacie? Macie chrapkę na remake Prince of Persia? Zamierzacie dokładnie śledzić stream czy wbijacie tylko po nagrody? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.