Splinter Cell Remake

Ubisoft świętuje 20-lecie serii Splinter Cell. Prace nad Splinter Cell Remake potwierdzone

O tym, że projekt Splinter Cell Remake otrzymał zielone światło, dowiedzieliśmy się niespełna rok temu. Za pracę nad grą odpowiadać miało studio Ubisoft Toronto. Dziś na oficjalnym kanale Ubisoftu na platformie YouTube pojawił się specjalny materiał video. Film upamiętniający 20-lecie serii Splinter Cell został nagrany z udziałem czwórki programistów zaangażowanych w prace nad Splinter Cell Remake. Jest to więc jasny sygnał, że projekt ma się dobrze 🙂 Jednocześnie zaprezentowano też wczesne grafiki koncepcyjne, które znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Według pojawiających się informacji, odświeżona wersja przygód Sama Fishera zostanie stworzona od postaw na autorskim silniku Snowdrop, który zagwarantuje nam oprawę audiowizualna godną nowej generacji konsol. Największą role w produkcji mają odegrać oświetlenie oraz cienie. Twórcy wciąż powtarzają, że wzięli sobie głęboko do serca frazę: „Stealth Action Redefined”, towarzyszącą 20 lat temu premierze oryginału. Dziś zaprezentowano jednak jedynie wczesne grafiki koncepcyjne, których istnienie pozwala wierzyć, że nie skończy się jedynie na zapowiedziach 🙂
Data premiery Splinter Cell Remake nie została jeszcze ustalona.


Gdzie odebrać Splinter Cell na PC za darmo?

Łowcy, pamiętajcie że w ramach Black Friday 2022 możecie odebrać Splinter Cell na PC za darmo. Tytuł z 2002 roku dostępny jest bezpłatnie za pośrednictwem Ubisoft Store:

Promocja dostępna będzie do 30 listopada 2022 roku.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.