Assassin's Creed Valhalla na Steam

Ubisoft powraca na Steam! Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje już w grudniu

Wszystkie plotki z ostatnich kilku tygodni zostały w końcu potwierdzone. Ubisoft to kolejny duży wydawca, który powraca na Steam. Francuzi postanowili, że pierwszą produkcją jaka ukaże się na platformie Valve po przerwie, będzie najnowsza odsłona AC. Premiera Assassin’s Creed Valhalla na Steam już 6 grudnia. Tytuł pojawi się we wszystkich dostępnych do tej pory edycjach.

Fani platformy Valve powinni być zadowoleni. Ubisoft zapowiedział, że Assassin’s Creed Valhalla to pierwsza gra jaka ukaże się na Steam. Oznacza to, że w przyszłości powinniśmy się spodziewać kolejnych debiutów. Już teraz wiemy, że wśród nich znajdą się takie tytuły jak Anno 1800 oraz Roller Champions.

Aktualnie nie znamy ceny jaka będzie obowiązywać na platformie Valve.


Gdzie kupić tanio Assassin’s Creed Valhalla na PC?

Niestety nie powinniśmy się spodziewać spektakularnie niskiej ceny najnowszej odsłony AC na platformie Valve. Jeśli nie musicie posiadać wszystkich gier na Steam, to aktualnie Assassin’s Creed Valhalla w historycznie najniższej cenie dostępne jest w sklepie Voidu:

Cena z kodem zniżkowym FLASHSALE30

Gry wymaga aktywacji na platformie Ubisoft Connect.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.