Splinter Cell Remake

Firma Ubisoft na swojej oficjalnej stronie poinformował, że Splinter Cell Remake otrzymał zielone światło. Za projekt odpowiadać ma studio Ubisoft Toronto. Gra zostanie stworzona od postaw na autorskim silniku Snowdrop. Ma to zagwarantować grafikę i gameplay godne nowej generacji konsol, ze szczególnym uwzględnieniem oświetlenia i cieni. Twórcy zapewniają, że wzięli sobie do serca frazę: „Stealth Action Redefined”, która towarzyszyła premierze oryginału 19 lat temu. Produkcja ma połączyć nowoczesne rozwiązania w rozgrywce oraz ducha oryginału.

Więcej szczegółów na temat projektu, a także data premiery Splinter Cell Remake zostaną ujawnione na przestrzeni najbliższych miesięcy. W rozwinięciu wpisu znajdziecie trailer produkcji oraz najlepsze oferty na oryginalnego Splinter Cell z 2003 roku.

Łowcy, co sądzicie o powrocie Sama Fishera? Cieszycie się na wieść o remaku klasyka? A może wolelibyście nową część serii? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Zródło: Ubisoft News

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.