Promocja na Ubisoft+

Ubisoft Plus z nowymi wariantami? GOG zdradza możliwe zmiany w usłudze

Możliwe, że w najbliższym czasie możemy oczekiwać małej rewolucji w usłudze subskrypcyjnej oferowanej przez Ubisoft. W ramach ankiety wysyłanej do użytkowników platformy GOG pojawiły się wzmianki o nowych planach Ubisoft Plus – Gold, Ultimate oraz Deluxe.

Użytkownicy platformy GOG od jakiegoś czasu mogą udzielać odpowiedzi w ankiecie dotyczącej preferencji zakupowych oraz związanych z grami, a także możliwych sposobów rozwoju polskiej platformy. W jednej z sekcji, która dotyczy subskrypcji, pojawiło się pytanie o opłacane przez graczy usługi. Na liście tej nie zabrakło popularnych opcji takich jak Xbox Game Pass, PlayStation Plus czy Amazon Prime. Uwagę użytkowników mogła przyciągnąć jednak usługa Ubisoft Plus, a właściwie jej trzy warianty:

  • Ubisoft Plus Gold
  • Ubisoft Plus Ultimate
  • Ubisoft Plus Deluxe

Możliwe więc, że GOG przypadkowo przedwcześnie przedstawił zmiany, które planuje wprowadzić Ubisoft do swojej oferty. Niestety nie wiemy obecnie nic więcej.

Łowcy, subskrybujecie Ubisoft Plus? Co myślicie o rozbiciu usługi na trzy różne warianty?

Źródło: Ankieta GOG

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.