Ubisoft Connect - mały

Firma Ubisoft zapowiedziała swoją nową, darmową usługę o nazwie Ubisoft Connect. Wystartuje ona już 29 października i umożliwi cross-save i cross-play w wybranych, najnowszych grach tego wydawcy na PC oraz konsolach. Jak na razie poinformowano, że takie opcje pojawią się w Assassin’s Creed: Valhalla, Hyper Scape, Riders Republic oraz Immortals: Fenyx Rising.

Oznacza to, że w tryby sieciowe zagramy ze znajomymi na innych konsolach, a zabawę rozpoczętą na jednym urządzeniu (np. PC) będziemy mogli kontynuować na innym (np. PS5 czy Nintendo Switch). Oczywiście, by z tego skorzystać, dany tytuł musimy posiadać na obu platformach.

Więcej informacji oraz aktualne promocje na pre-order Assassin’s Creed: Valhalla i Immortals: Fenyx Rising znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Użytkownicy będą mogli korzystać też z „globalnej sieci graczy Ubisoft”, by sprawdzać postępy znajomych na wszystkich platformach – obserwować w co grają, sprawdzać zdobyte przez nich osiągnięcia itp.

Oprócz tego, Ubisoft Connect odświeży także program lojalnościowy, a ponad 1000 cyfrowych nagród zostanie udostępnionych za darmo. Kolejne będziemy otrzymywać za zdobywanie poziomów w nowej aplikacji. Będą one obejmować m.in. emotki, dodatkowe bronie, pancerze i wyposażenie. Gracze w dalszym ciągu będą mogli wymieniać 100 punktów Units na 20% zniżki w oficjalnym sklepie wydawcy.


Aktualne promocje na pre-order Assassin’s Creed: Valhalla


Aktualne promocje na pre-order Immortals: Fenyx Rising


Łowcy, co sądzicie o Ubisoft Connect? Będziecie korzystać z oferowanych przez ten ekosystem możliwości?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.