Total War Pharaoh wycieka. Strategia Creative Assembly przeniesie nas do Starożytnego Egiptu

Creative Assembly nie próżnuje i zapewne już niedługo zaprezentuje nam Total War: Pharaoh. Tytuł został przyuważony na oficjalnej stronie serii, jego istnienie potwierdził też znany nam dobrze billbil-kun. Można więc bezpiecznie założyć, że prawdopodobnie to właśnie Starożytny Egipt będzie miejscem akcji nadchodzącej odsłony kultowych strategii. Co więcej, byłoby to zgodne z narracją samych deweloperów, gdyż już w 2021 r. studio szukało pracowników, którzy mieli pomóc w tworzeniu kolejnej historycznej odsłony Total War.

Tytuł został przyuważony przez jednego z użytkowników Reddita na oficjalnej stronie serii. Wystarczyło tylko rozwinąć listę kategorii i wśród nich można było znaleźć właśnie Total War: Pharaoh. Pozycja została jednak szybko ukryta. Dobrze jednak wiemy, że w Internecie nic nie ginie.

Total War: Pharaoh

Swoje 3 grosze postanowił dorzucić, znany z licznych celnych przecieków, billbil-kun. Informacje udostępniane przez tego leakera można już traktować niemalże jako pewnik, tak więc wychodzi na to, że premiera Total War: Pharaoh to już tylko kwestia czasu. Strategia zadebiutować ma w trzech edycjach – standardowej, Deluxe oraz Dynasty. Co ciekawe, na oficjalne potwierdzenie prawdopodobnie nie będziemy musieli już długo czekać. Ponoć Creative Assembly ma zamiar zaprezentować tytuł szerszej publiczności jeszcze w tym tygodniu. Niestety, to wszystko, co na ten moment wiemy.


Łowcy, czekacie na nową odsłonę serii Total War? Jesteście zainteresowani tematyką starożytnego Egiptu, czy temat ten kompletnie Was nie kręci?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.