Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remaster oficjalnie ogłoszony! Poznaliśmy datę premiery

Tego to się nie spodziewaliśmy. Choć w sieci już rok temu pojawiały się informacje o możliwym remasterze pierwszych części Tony Hawk’s Pro Skater, to mało kto traktował je poważnie. Aż do dzisiaj…

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Remaster został właśnie oficjalnie potwierdzony! Pierwszy wyciek pochodził od samego „głównego bohatera” Tony’ego Hawka, który zaprezentował na swoim Twitterze okładkę gry. Kilkadziesiąt minut później mogliśmy zobaczyć pierwsze urywki gameplayu oraz oficjalny trailer. Nowa gra od Activision pojawi się na PC, PlayStation 4 i Xbox One już 4 września 2020.

Remastery pierwszych dwóch części Tony Hawk’s Pro Skater zaoferują graczom wszystkie mapy i tryby gry znane z pierwowzorów. Będziemy mogli więc po raz kolejny poprowadzić swoich ulubionych skaterów po kultowych trasach. Oczywiście nie zabraknie również możliwości stworzenia własnego skejta oraz skateparku. Gra otrzyma tryb multiplayer, zarówno lokalny, jak i online.

Prawdziwą gratką dla fanów serii będzie przede wszystkim oryginalna ścieżka dźwiękowa z dwóch pierwszych części THPS. Soundtracki z gier z Tonym Hawkiem, składające się głównie z punkrockowych i hip-hopowych kawałków, po dziś dzień uznawane są za jedne z najlepszych w historii gier.

W sieci pojawiły się już pierwsze oferty na preorder Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Remaster. Na PC gra trafi na Epic Games Store, gdzie będzie ją można kupić już za 162 zł. Nieco więcej zapłacą posiadacze konsol Xbox One. Activision wyceniło wersję konsolową na 189,99 zł.


Co sądzicie o remasterze pierwszych części Tony Hawk’s Pro Skater? Jakie jeszcze gry chcielibyście zobaczyć w odnowionych wersjach?


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.