Tomb Raider I-III Remastered nadchodzi! Klasyczne odsłony przygód Lary Croft trafią na Nintendo Switch

Pierwsze trzy odsłony Tomb Raider trafią na Nintendo Switch! W trakcie dzisiejszego Nintendo Direct dowiedzieliśmy się, że w ramach zestawu zwanego Tomb Raider I-III Remastered, 14 lutego 2024 r. na konsoli pojawią się odświeżone klasyczne części z końcówki ubiegłego wieku. Nie będą to jednak pierwsze gry z odważną panną archeolog w roli głównej dostępne na japońskim handheldzie. W czerwcu otrzymaliśmy już pakiet The Lara Croft Collection, składający się z dwóch pobocznych odsłon o podtytułach Temple of Osiris oraz Guardian of Light.

Tomb Raider I-III Remastered na Nintendo Switch ucieszy fanów grafiki z oryginału

Co jak co, ale zapowiedzi Tomb Raider I-III Remastered na Nintendo Switch nie spodziewał się raczej nikt. Klasyczne odsłony zaprezentują się na japońskim handheldzie w zremasterowanych wersjach oferujących ulepszoną oprawę graficzną. Fanów bardziej kanciastej Lary z pewnością ucieszy fakt, że twórcy zadbali o możliwość przełączenia się na oryginalny wygląd w dowolnym momencie! W pakiecie znajdą się też dodatki do każdej z części.

Cena Tomb Raider I-III Remastered na Switcha

Jeśli planujecie zakupić odświeżoną trylogię przygód Lary Croft, to w cyfrowym sklepie eShop pojawiła się specjalna oferta na pre-order zestawu. Cena Tomb Raider I-III Remastered na konsolę Nintendo Switch wynosi w przedsprzedaży 108 zł.

Przypominamy, że premiera Tomb Raider I-III Remastered została zaplanowana na 14 lutego 2024 roku.

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.

Łowcy, zapowiedź Tomb Raider I-III Remastered na Nintendo Switch była dla Was zaskoczeniem? Zamierzacie powrócić do przygód Lary na przenośnej konsolce Japończyków?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.