Promocja na Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands z datą premiery na Steam!

Tiny Tina’s Wonderlands na Steam zostało oficjalnie potwierdzone. Dość niespodziewanie najnowszy spin-off serii Borderlands otrzymał swoją kartę produktu na platformie Valve. Zgodnie z zamieszczonym przez twórców ogłoszeniem, gra zadebiutuje na rynku już 23 czerwca 2022 roku.

Z okazji debiutu na Steam możecie liczyć na specjalną zniżkę, która będzie obowiązywać od 23 czerwca do 7 lipca 2022 roku. Każdy kto zakupi w tym czasie Tiny Tina’s Wonderlands otrzyma również dodatek Golden Hero Armor Pack za darmo. Oficjalna cena na platformie Valve nie została jeszcze podana.

Wersja na Steam obsłuży w pełni rozgrywkę crossplay z innymi platformami dzięki znanemu z serii Borderlands systemowi SHiFT. Co ciekawe twórcy obiecują pełna kompatybilność z zapisami pochodzącymi z wersji na Epic Games. Jedyną niedogodność stanowi fakt, że należy je przenieść ręcznie. Używanie takich save’ów może też negatywnie wpłynąć na zaliczanie niektórych osiągnięć.

Źródło: Steam


Tiny Tina’s Wonderlands tanio na PC

Jeśli nie interesuje Was launcher odpowiadający za uruchomienie danego tytułu, to poniżej znajdziecie najlepsze oferty na tanie Tiny Tina’s Wonderlands w wersji na Epic Games:


Łowcy, co sądzicie o dość szybkiej premierze Tiny Tina’s Wonderlands na Steam? Spodziewaliście się tak krótkiego okresu ekskluzywności? Czy teraz dacie temu tytułowi szansę? Napiszcie w komentarzach 🙂

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.