The Legend of Zelda Tears of the Kingdom z absurdalnie wysokimi ocenami. Recenzje zwiastują gigantyczny hit

Nadszedł dzień sądu. Pojawiły się recenzje The Legend of Zelda Tears of the Kingdom. Krytycy branżowi, którzy dostali kopię gry przed premierą, są praktycznie jednomyślni. Najnowsza odsłona przygód Linka najwyraźniej zasługuje na noty rzędu 10/10.

Recenzje The Legend of Zelda Tears of the Kingdom dają nadzieję na GOTY 2023 roku

Internetowe agregatory ocen położyły już swoje wirtualne łapki na jednej z najważniejszych gier tego roku. Recenzje The Legend of Zelda Tears of the Kingdom zapowiadają ogromny hit. W Metacritic gra otrzymała 97/100 Metascore, wyciągnięte z 60 opinii. Identyczny wynik udało się uzyskać na Opencritic, gdzie 100% recenzentów poleca najnowszy hit od Big N. Mało tego, w zestawieniu najlepszych gier na Nintendo Switch w serwisie Metacritic, Tears of the Kingdom znajduje się na zaszczytnym miejscu w TOP 1, przebijając nawet poprzednią odsłonę. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z grą lepszą od uznanego Breath of the Wild.

Gdzie kupić The Legend of Zelda Tears of the Kingdom najtaniej

Łowcy, jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się się w tego „mesjasza gamingu”, odsyłamy do naszego przeglądu ofert The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, z którego dowiecie się gdzie kupić najtaniej każde wydanie gry, w tym edycję kolekcjonerską. Kolekcjonerka wyprzedała się na Zachodzie, ale polskie sklepy nadal mają ją w ofercie. Nasz przegląd bierze pod uwagę także oferty na limitowane figurki Amiibo oraz sprzęt – pady, etui i konsole Nintendo Switch OLED z nadrukami z Tears of the Kingdom. Przypominamy, że w sklepie Amazon możecie zamówić preorder The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Complete Official Guide.

Kilka najbardziej korzystnych ofert znajdziecie poniżej:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.