Promocja na Halo Infinite

The Game Awards 2021 - Halo Infinite zdobywcą tytułu Gra Roku 2021 w głosowaniu społeczności

Znamy pierwszego laureata tegorocznego The Game Awards. W głosowaniu graczy zwyciężyło Halo Infinite, pokonując w wyścigu o tytuł Gra Roku 2021 Forzę Horizon 5, It Takes Two, Resident Evil Village oraz Metroid Dread. Wybór społeczności może dziwić, patrząc na to, że premiera kampanii fabularnej Halo Infinite odbyła się wczoraj, ale warto wziąć pod uwagę fakt, iż tryb multiplayer dostępny jest już od kilku tygodni.

Główna część The Game Awards 2021 dopiero przed nami. Wydarzenie, w którego trakcie poznamy zwycięzców pozostałych nagród, rozpocznie się w nocy z czwartku na piątek, o godzinie 1:30. Całość ma trwać około 3 godziny. W trakcie streamu nie zabraknie także zapowiedzi nowych gier. Jeśli nie dacie rady obejrzeć transmisji na żywo, nic straconego. Po zakończeniu streamu przygotujemy dla Was krótką relację 🙂

Halo Infinite w Xbox Game Pass

W Halo Infinite tanio zagracie także dzięki abonamentowi Xbox Game Pass na PC i konsolach. Jeśli chcielibyście zakupić więcej niż miesiąc XGPU za 4 złote, zapoznajcie się ze stroną TaniGamePass.pl, na której znajdziecie sposoby pozwalające zakupić taniej dłuższe okresy abonamentu XGP Ultimate.


Zgadzacie się z tym wyborem? A może uważacie, że tytuł Gry Roku 2021 powinien przypaść innej produkcji? Zdradźcie, na co głosowaliście sami 🙂 Kto zamierza razem z nami oglądać nocny stream z The Game Awards 2021?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.