Promocja na The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition zadebiutuje 11 listopada razem z next-genową aktualizacją na PS5 i Xbox Series X|S

Na wczorajszej konferencji QuakeCon, Bethesda zapowiedziała zupełnie nowe wydanie Skyrima. Premiera The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition odbędzie się 11 listopada tego roku, wydanie składa się z aż 500 dodatków z Creation Club oraz kompletnego wydania podstawowej wersji gry (wraz z DLC).

Wszyscy posiadacze The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na każdej platformie otrzymają trzy darmowe dodatki z Creation Club – Survival Mode, łowienie oraz fabularne Saints and Seducers. Dodatkowo pojawi się możliwość odpłatnego rozszerzenia tej wersji gry do Anniversary Edition. Razem z premierą rocznicowego wydania 11 listopada zostanie udostępniona darmowa next-genowa aktualizacja The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition do wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X|S dla posiadaczy gry na PS4 i Xbox One (także w Game Passie).

Niestety cena The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition nie została jeszcze przedstawiona. Więcej szczegółów zostanie zaprezentowanych w późniejszym terminie.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze promocje na The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na PC, konsole PlayStation i Xbox.

Źródło: Bethesda.net

Promocje na konsolowe The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Na wersji PlayStation możecie dodatkowo zaoszczędzić korzystając giftcarda 100 PLN za 18,10 € (82,95 zł) z kodem NEWPSNSALE w Eneba. Sama gra kosztuje wtedy podobnie, jednak otrzymacie 17,83 zł na kolejne zakupy w PS Store.

Cena The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na PC:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.