Super Mario - 35. urodziny - Nintendo Switch
Super Mario
  Polecamy

Super Mario 64, Super Mario Sunshine, Super Mario Galaxy i inne gry trafią na Nintendo Switch!

Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się pogłoski wskazujące na to, że klasyczne gry z Mario trafią na Nintendo Switch. Teraz zostało to oficjalnie potwierdzone w trakcie niespodziewanej prezentacji z cyklu Nintendo Direct. Podczas prezentacji zapowiedziano, że w nadchodzących miesiącach na japońską konsolkę zawita sieciowe Super Mario Bros. 35, Super Mario-All Stars, Super Mario 3D World w rozszerzonej wersji, a także Super Mario 3D All-Stars, czyli zbiorczy pakiet zawierający Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy!

Materiał wideo oraz szczegóły na temat gier znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Tani Nintendo Switch Online

Abonament Nintendo Switch Online kupicie taniej w Eneba za €16.20 (71,87 zł) z kodem zniżkowym CHICKENDINNERPL 🙂 Podana cena uwzględnia prowizję za płatność przez Przelewy24.

Gry Nintendo Switch ujawnione podczas Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct

Super Mario Bros. 35 na Nintendo Switch

Super Mario Bros. 35 to sieciowa produkcja z elementami Battle Royale dostępna za darmo dla abonentów Nintendo Switch Online (do 31 marca 2021 r,!). W SMB. 35 35 graczy będzie rywalizować ze sobą w platformowych wyzwaniach w myśl idei „there can be only one”. Premiera już 1 października. Czyżby Nintendo pozazdrościło sukcesu Fall Guys? 😉

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na Nintendo Switch

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury jest rozszerzoną wersją znanej z Wii U gry. W odświeżonej odsłonie ma pojawić się nowa zawartość, a także możliwość zabawy w kooperacji lokalnie oraz online. O tym czy port Super Mario 3D World okaże się hitem przekonamy się już 12.02.2021 r.

Super Mario 3D All-Stars na Nintendo Switch

Super Mario 3D All-Stars to zbiorczy pakiet, w skład którego wejdą odświeżone gry Super Mario 64, Super Mario Sunshine oraz Super Mario Galaxy. We wszystkie trzy produkcje zagramy już 18 września. Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na Super Mario 3D All-Stars. Warto się śpieszyć, bo zestaw ma być dostępny w sprzedaży jedynie do 31 marca 2021 r.

Mario Kart Live: Home Circuit na Nintendo Switch

Nintendo nie można zarzucić braku kreatywności – Mario Kart Live: Home Circuit łączy w sobie elementy „augmented reality”, zdalnie sterowane pojazdy oraz rozgrywkę w stylu Mario Kart. Zestaw trafi na rynek 16 października i dostępny będzie w cenie 99,99$.

Game & Watch: Super Mario Bros. na Nintendo Switch

W trakcie Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct ujawniono również limitowaną wersję klasycznej retro-konsolki, na której zagramy m.in. w Super Mario Bros. i Super Mario Bros.: The Lost Levels. Premiera 13 listopada, a sugerowana cena to 49,99$.

Super Mario All-Stars

Pod nazwą Super Mario All-Stars kryje się zestaw gier z konsoli SNES, który w dniu dzisiejszym został udostępniony graczom w ramach usługi Nintendo Switch Online. Więcej o paczce przeczytać możecie pod tym adresem.


Łowcy, która z zapowiedzianych podczas directe nowości najbardziej przypadła Wam do gustu?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.