Suicide Squad
Promocje na Suicide Squad

Suicide Squad to nowa gra studia Rocksteady. Więcej informacji jeszcze w tym miesiącu!

Na oficjalnym koncie Rocksteady Studios na Twitterze zapowiedziano grę Suicide Squad, o której plotki od dłuższego czasu pojawiały się w sieci. Poza grafiką przedstawiającą logo i Supermana (wygląda na to, że heros ten znajdzie się na celowniku złoczyńców) zabrakło jakichkolwiek szczegółów, ale na te nie będziemy musieli długo czekać. Ujawniono bowiem, że produkcja ta pojawi się na evencie DC FanDome, który odbędzie się już 22 sierpnia!

Wspomniany tweet oraz grafikę promującą ten nadchodzący tytuł znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Warto przypomnieć, że czerwcowe, nieoficjalne informacje sugerowały, iż Rocksteady pracuje nad dwiema komiksowymi grami. Pierwszą z nich miało być Suicide Squad: Kill The Justice League (celownik na głowie Supermana wydaje się potwierdzać ten podtytuł), a drugą tajemnicze Gotham Knights.

Łowcy, co sądzicie na temat tej zapowiedzi? Jesteście zadowoleni czy raczej wolelibyście kolejne zmagania Mrocznego Rycerza z przestępczością w Gotham City? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.