PlayStation Plus Premium w Polsce

Streaming gier PlayStation (PS Now) trafi do Polski w dniu premiery PlayStation Plus Premium!

Co prawda już nigdy nie doczekamy się PlayStation Now w Polsce, ale… ta sama usługa, w nieco zmienionej formie, już niebawem dostępna będzie w naszym kraju! Wdrożenie nowego PlayStation Plus w Europie, wraz z udostępnieniem strumieniowego przesyłania gier w chmurze, planowane jest na 22 czerwca. Streaming gier PlayStation w Polsce (więcej na ten temat znajdziecie w tym wpisie) dostępny będzie w ramach PS Plus Premium – abonamentu wycenionego na 119,99 € rocznie. Oficjalna cena subskrypcji w naszym kraju, a także ewentualne opcje konwersji dla aktywnych abonentów, wciąż pozostają wielką niewiadomą.

Źródło: PlayStation Blog


Już niebawem możliwość gry w chmurze od Sony dostępna będzie też w naszym kraju! Czy ta wiadomość sprawiła, że zamierzacie sięgnąć po PlayStation Plus Premium? Do jakich gier z PS3, które będą możliwe do ogrania dzięki PS Now w Polsce, chcielibyście wrócić?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.