Promocje na gry Steam

Steam z nowym rekordem! Pękła bariera 27 mln jednocześnie zalogowanych graczy

W trakcie minionego weekendu Steam cieszył się rekordową popularnością. W sobotę, 27 listopada, na platformie Valve zalogowanych było jednocześnie 27,182 mln użytkowników. Ponad 7,8 mln z nich bawiło się w tym czasie w jednej z dostępnych na platformie gier. Osiągnięcie nie przetrwało jednak zbyt długo, gdyż już kolejnego dnia, w niedzielę, frekwencja była znacznie większa i wynosiła aż 27,384 mln zalogowanych w tej samej chwili osób. Poprzedni rekord ustanowiony został w kwietniu 2021 r., kiedy to w jednym momencie na platformie przebywało 26,922 mln graczy.

Przy okazji przypominamy, że trwająca obecnie Jesienna Wyprzedaż Steam zakończy się już jutro. Na szczęście, nie trzeba będzie długo czekać na kolejną. Steam Winter Sale 2021 rozpocznie się 22 grudnia.

Źródło: SteamDB

Braliście udział w biciu rekordu? 😉 Jak sądzicie, kiedy przełamana zostanie bariera 28 mln jednocześnie zalogowanych osób?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.