Steam Halloween Sale 2022 już dzisiaj! Co wiemy o halloweenowej wyprzedaży? (akt.)

Platforma Valve pozostaje wierna swoim corocznym tradycjom! Wyprzedaż Steam Halloween Sale 2022 zbliża się wielkimi krokami. Czy tym razem Gabe skłoni nas do opróżnienia portfeli? Czy zaoferuje naprawdę przyzwoite oferty? Na tym etapie trudno jeszcze powiedzieć co dokładnie przyniesie nam Halloweenowa Wyprzedaż Steam 2022, dlatego przyjrzyjmy się ujawnionym dotychczas informacjom.

Aktualizacja

Wyprzedaż startuje już dzisiaj. Do artykułu dopisaliśmy informacje o możliwych podwyżkach cen gier.

Halloweenowa Wyprzedaż Steam 2022 – data i szczegóły wydarzenia

W przeciwieństwie do lat poprzednich, tegoroczne wydarzenie będzie nosiło nazwę Steam Scream Fest (Dom Strachów Steam). Poza tym zbyt wiele się nie zmieni. Zgodnie z oczekiwaniami, będzie ono ukierunkowane na tytuły i eventy w grach, obracające się głównie wokół upiornych i świątecznych motywów. Z tego powodu fani horrorów z pewnością powinni mieć się na baczności!

W sieci pojawiła się też już dokładna data Steam Halloween Sale 2022. Przerażająco dobre promocje rozpoczną się 25 października i odejdą w niebyt 1 listopada. Oprócz zakupów będziecie mogli także wziąć udział w strasznych wydarzeniach w wielu grach. Deweloperzy z pewnością przyszykowali już nowe mapy, przedmioty, grafiki i inne związane z tematem treści.

Dom Strachów Steam Halloween Sale

Warto również wspomnieć, że w tym roku wdrożony został całkowicie nowy system rabatowy. Aby dostosować się do nowych przepisów, produkty nie mogą być przecenione o więcej niż 90% lub mniej niż 10%. Oznacza to, że niestety nie zobaczymy żadnych szalonych metek z cenami (na szczęście nikt nie wpadnie też na pomysł wprowadzenia obniżki o imponujący 1%!). Więcej na temat zmian możecie przeczytać w poście na blogu Steam o zmianach w zasadach rabatów.


Jakich przecen można spodziewać się na Dom Strachów Steam (Steam Halloween Sale 2022)?

Zgodnie z informacjami dostarczonymi przez platformę Valve, istnieje lista odpowiednich tagów, do których muszą pasować przecenione gry Steam Scream Fest. Możecie skorzystać z GG.Deals, aby dowiedzieć się, czego mniej więcej można się spodziewać:

Jeśli szukacie inspiracji, sięgnijcie też do naszych artykułów:

Źródło: Społeczność Steam

Steam podnosi rekomendowane ceny gier o 28%

Valve zaktualizowało „rekomendowane” przelicznik cen gier we wszystkich regionach. Od teraz, według przelicznika Steama, 60 dolarów to 274,99 zł. Poprzednio polscy gracze płacili 214,99 zł, więc mamy tutaj do czynienia z podwyżką aż o 60 złotych! W znacznie gorszym położeniu są kraje takie jak Turcja, czy Argentyna, gdzie ceny zostaną podniesione nawet o 485%.


Nie możecie się już doczekać Steam Halloween Sale 2022? Zamierzacie polować na dobre okazje? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Możecie też porozmawiać z innymi Łowcami i nami na naszym oficjalnym serwerze Discord.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.