State of Play 2023

Sony zapowiada wrześniowe State of Play. Nowa prezentacja gier PlayStation już jutro

Firma Sony oficjalnie zapowiedziała wrześniową konferencję z serii State of Play. Nowa prezentacja gier na konsole PlayStation została zaplanowana na jutro (14 września). Całość rozpocznie się punktualnie o godzinie 23:00. W ramach wydarzenia zaprezentowane zostaną nowe materiały z zapowiedzianych już wcześniej produkcji zmierzających na urządzenia Sony. Łącząc odpowiednio kropki, można założyć, że najnowsze State of Play będzie idealnym momentem, aby ujawnić Horizon Forbidden West na PC 🙂

Wrześniowe State of Play i premiera Horizon Forbidden West na PC?

Łowcy, wspominaliśmy już o ujawnionym przez użytkownika Billbil-kun przecieku. Zgodnie z zaprezentowanymi przez niego informacjami, premiera Horizon Forbidden West Complete Edition na PC ma nastąpić w ciągu najbliższego miesiąca. Na swoim blogu Billbil-kun wspomina także o niezapowiedzianej do tej pory konferencji Sony, na której to oficjalnie mieliśmy dowiedzieć się o dacie premiery najnowszych przygód Aloy na PC. Wszystkie poszlaki zaczynają składać się w logiczną całość, ponieważ Japończycy zapowiedzieli właśnie wrześniowe State of Play.

Czego możemy spodziewać się po jutrzejszym wydarzeniu? Sony w swoim lakonicznym komunikacie wspomina jedynie o nowych materiałach zapowiedzianych już wcześniej tytułów na konsole PlayStation, wśród których znajdą się produkcje niezależne oraz gry od wydawców trzecich. Jedynym konkretem jest godzina rozpoczęcia State of Play. Wrześniowa konferencja wystartuje 14 września o 23:00 i będzie dostępna za pośrednictwem YouTube, Twitch oraz TikTok.

Źródło: PlayStation Blog

Łowcy, planujecie obejrzeć jutrzejsze State of Play? Spodziewacie się zapowiedzi Horizon Forbidden West na PC? Dajcie znać w komentarzach 🙂

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.