Sony prezentuje PS VR2. Gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation 5 otrzymały nowy zwiastun

Gogle wirtualnej rzeczywistości zaprojektowane z myślą o PlayStation 5 zbliżają się wielkimi krokami. Sony opublikowało zwiastun PS VR2, prezentujący najważniejsze funkcje urządzenia oraz rozgrywkę z wybranych gier, m.in. Resident Evil Village VR.

Na poniższym materiale wideo możemy rzucić okiem na takie gry jak Firewall Ultra, Horizon VR Call of the Mountain, No Man’s Sky oraz Resident Evil Village. Dodatkowo film podkreśla wszystkie techniczne nowości umieszczone w najnowszej wersji gogli. PS VR2 zaoferuje ekran o rozdzielczości 4K z obsługą HDR, śledzenie gałek ocznych oraz haptyczne wibracje w kontrolerach, jak i samym hełmie VR. Kontrolery zostaną także wyposażone w adaptacyjne spusty L2/R2, znane z DualSense.

Niestety cały czas nie wiemy kiedy dokładnie odbędzie się premiera PS VR2, firma celuje w początek 2023. Sony nie podzieliło się również oficjalną ceną urządzenia. Biorąc jednak pod uwagę, że akcja marketingowa PlayStation VR2 nabiera coraz większego tempa, bardzo możliwe wszystkie te szczegóły poznajmy w najbliższych miesiącach.


Łowcy, czekacie na PS VR2? Mieliście styczność z pierwszą wersją tych gogli na PlayStation 4? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.