Sony Marvel's Spider-Man Remastered na PC! Data premiery na Steam i Epic Games Store ujawniona

Podczas czerwcowego State of Play przekazano świetną wiadomość dla graczy pecetowych. Ujawniono bowiem, że premiera Marvel’s Spider-Man Remastered na PC odbędzie się już 12 sierpnia 2022 r.! To właśnie tego dnia dzieło studia Insomniac Games wraz z kompletem dodatków zadebiutuje na platformach Steam oraz Epic Games Store.

Zdecydowanie jest na co czekać, bo produkcja ta doskonale się sprzedawała i zebrała świetne recenzje. Średnia ocen wersji z PS4 to aż 88% na podstawie ponad 170 opinii wystawionych przez krytyków i zebranych w serwisie Opencritic.

Żeby rozbudzić Wasze oczekiwanie, poniżej załączamy zwiastun Marvel’s Spider-Man na PC, który pokazano na dzisiejszym State of Play.


Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC

Choć w trakcie prezentacji Sony wspomniano jedynie o przygodzie Petera Parkera, to we wpisie opublikowanym na łamach PlayStation Blog poinformowano, że jeszcze w tym roku (jesienią) na PC pojawi się również Marvel’s Spider-Man: Miles Morales 🙂


Łowcy, ograliście już Pajęczaki czy też dzięki pecetowym portom nadrobicie zaległości? 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.