Ruszyło ID@Xbox Winter Game Demo Event Showcase. Do sprawdzenia 22 wersje demonstracyjne gier

Wczoraj wystartowała kolejna edycja ID@Xbox Winter Game Demo Event Showcase. Zapoczątkowana w 2013 r. akcja powiązana jest z wydarzeniem The Game Awards 2022, które w tym roku odbędzie się 9 grudnia. Tym razem gigant z Redmond udostępnił nam 22 wersje demonstracyjne nadchodzących gier. Większość tytułów jest wciąż we wczesnej fazie produkcji, dlatego też deweloperzy mogą jeszcze wiele w nich zmienić, na podstawie uzyskanych od graczy informacji. W końcu, właśnie po to organizowane jest to wydarzenie. Tegoroczne ID@Xbox Winter Game Demo Event Showcase potrwa do 12 grudnia.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie wszystkie udostępnione w ramach akcji wersje demo gier.

Pełna lista dem do sprawdzenia w trakcie ID@Xbox Winter Game Demo Event Showcase:

Demka dostępne są na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.


Łowcy, zamierzacie sięgnąć po którąś z wymienionych powyżej produkcji, czy też poczekacie aż gry zostaną wydane w pełnych wersjach i, być może, trafia do Game Passa?

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.