Rusza ID@Xbox Summer Game Fest. Ponad 30 wersji demonstracyjnych gier do sprawdzenia

Przyszła pora na kolejne ID@Xbox Summer Game Fest. Trzecia edycja wydarzenia powiązanego z festiwalem Summer Game Fest rozpocznie się już 21 czerwca i potrwa przez tydzień. W ramach akcji posiadacze Xboksów będą mogli sprawdzić ponad 30 wersji demonstracyjnych nadchodzących gier.

Poniżej znajdziecie pierwsze zapowiedziane tytuły. Pełną listę produkcji, których dema zostaną udostępnione w trakcie ID@Xbox Summer Game Fest, poznamy bliżej terminu rozpoczęcia wydarzenia.

Batora: Lost Heaven to RPG akcji łączące cechy hack’n’slasha i twin-stick shootera utrzymane w klimatach science fiction. Gracze wcielą się w dysponującą potężnymi mocami dziewczynę, która musi uratować Ziemię przed katastrofą.

Thriller psychologiczny Broken Pieces przenosi nas do cichej francuskiej wioski, znajdującej się poza czasem. Osamotniona bohaterka będzie musiała rozwikłać mroczną tajemnice miejscowości.

Fani FPSów z pewnością odnajdą się w Severed Steel. Dynamiczna strzelanina łączy w sobie najlepsze elementy znane z Superhot i Ghostrunnera, stawiając na wartką i szybką akcję.

Urocza trójwymiarowa platformówka Tinykin opowiada o przygodach malutkiego Milo, który po setkach lat kosmicznych podróży trafia na dawno zapomnianą planetę – Ziemię. By wrócić do swojego świata (i rozmiarów), bohater musi ruszyć w podróż przez opustoszały, pełen niebezpieczeństw, dom.

Microsoft zaznacza, że wszystkie udostępnione produkcje znajdują się jeszcze w produkcji, dlatego też należy liczyć się z tym, że w przyszłości gry te mogą prezentować się zupełnie inaczej. Sporo zależeć będzie od graczy i ich opinii, dlatego też po ukończeniu zabawy warto skontaktować się z deweloperami i przekazać swoje sugestie.


Łowcy, co sądzicie o tej akcji? Zamierzacie sięgnąć po wersje demo gier na Xboksie, czy też uważacie to za stratę czasu i nie planujecie odpalać żadnego tytułu?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.