Recenzje Sea of Stars

Wysokie oceny Sea Of Stars. Abonenci Game Passa i PS Plus Extra otrzymają hit!

Ten rok dla graczy z dnia na dzień robi się coraz lepszy. Bez wątpienia już jutro na rynku zadebiutuje kolejny hit. Wskazują na to bardzo dobre recenzje Sea of Stars. Produkcja od twórców gry The Messenger może się aktualnie pochwalić wysokimi notami, otrzymanymi od krytyków. Co najważniejsze, po tytuł będą miały okazje sięgnąć rzesze graczy, ponieważ Sea of Stars w Xbox Game Pass i PlayStation Plus Extra pojawi się już w dniu premiery.

Recenzje Sea of Stars. Udany hołd dla klasycznych gier jRPG

Premiera Sea of Stars już 29 sierpnia 2023 roku. Produkcja stanowi prequel poprzedniej produkcji Sabotage Studio. Równocześnie jest także hołdem dla kultowych gier jRPG z epoki konsol 8 i 16 bitowych. Całość jednak idzie z duchem czasu i pozbywa się skostniałych już mechanik, dodając do rozgrywki wiele elementów zręcznościowych i platformowych. W swoich recenzjach krytycy zachwycają się scenariuszem, a w szczególności pewnym zwrotem akcji, którego nie mogą zdradzić. Według ich opinii na pochwałę zasługują także klasyczny system turowej walki w nowoczesnym wydaniu oraz przepiękna, pikselowa grafika. Całość dopełnia też wpadająca w ucho muzyka.

Aktualnie Sea of Stars może się pochwalić wynikiem 93/100 Metascore na stronie Metacritic. Z kolei na portalu OpenCritic tytuł zdobył notę 94/100. Warto podkreślić, że niekwestionowane 100% oceniających poleca zapoznanie się z tytułem.

Sea of Stars w Xbox Game Pass i PlayStation Plus Extra

Łowcy, mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość. Sea of Stars w Xbox Game Pass i PlayStation Plus Extra pojawi się już w dniu premiery. Oznacza to, że posiadacze powyższych abonamentów zagrają w ten świetnie oceniany tytuł już 29 sierpnia.

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate

Niestety, oferta na 14 dni Xbox Game Pass za 4 zł dla nowych i powracających subskrybentów została wycofana. Z tego względu stworzyliśmy dla Was specjalny poradnik Ostatnia szansa na tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy i 22 dni za 62 zł, 24 miesiące za 255 zł, z którym możecie dodatkowo zaoszczędzić na zakupie usługi na dłuższy okres.

Gdzie kupić tanio PlayStation Plus Extra?

Droższy wariant abonamentu PS Plus dostępny jest wyłącznie za pośrednictwem PlayStation Store. Specjalnie dla Was znaleźliśmy jednak sposób na tani PlayStation Plus Extra. W skrócie chodzi o to, aby zamówienie opłacić za pomocą doładowania 100 PLN. Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na tanie doładowania do PS Store o wartości 100 PLN:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.