Promocja na Red Dead Online

Red Dead Online stanie się samodzielną produkcją na PC, PlayStation 4 i Xbox One już od 1 grudnia! Znamy cenę i rozmiar gry

Rockstar Games poinformowało, że Red Dead Online stanie się samodzielną grą na każdej z platform, czyli PC (Steam, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store), PlayStation 4 i Xbox One (na konsolach nowej generacji dzięki wstecznej kompatybilności) od 1 grudnia. Oznacza to, że do zabawy wieloosobowej nie będzie już potrzebna kopia Red Dead Redemption 2.

Do 15 lutego 2021 roku wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć moduł sieciowy w cenie 4,99$ (ok. 18,77 zł) . Później cena ta wzrośnie do 19,99$ (ok. 75,20 zł). Samodzielne Red Dead Online wymagać będzie 123 GB wolnego miejsca na dysku i umożliwi płatne odblokowanie kampanii fabularnej.

Zapowiedziano również, że w przyszłym tygodniu do Red Dead Online trafi kolejna aktualizacja, która rozszerzy rolę Łowcy Nagród. Wprowadzone zostaną nowe zadania do wykonania oraz przedmioty i umiejętności do zdobycia. Oprócz tego dodana zostanie także kolejna przepustka Outlaw Pass ze 100 rangami.

Listę ogłoszeń zamyka to, w którym zdradzono, że w tym tygodniu wszystkie misję dla Łowców Nagród będą zapewniać podwójne punkty doświadczenia.

Łowcy, graliście w Red Dead Online? A jeśli nie, to czy nowa propozycja Rockstar Games Was do tego zachęci?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.