resident-evil-village-promocja-lowcygier

Przyznano Nagrody Steam. Statuetka dla Gry Roku w szponach Lady Dimitrescu!

Głosowanie na Nagrody Steam dla najlepszych gier 2021 roku zakończyło się i poznaliśmy laureatów. Tytuł Game of the Year powędrował do Resident Evil Village. Horror Capcomu pokonał w rywalizacji Valheim, New World, Cyberpunk 2077 oraz Forzę Horizon 5. Choć gra CD Projekt Red nie zdobyła najważniejszego trofeum, polscy twórcy nie mają powodów do narzekań. Wśród nagrodzonych tytułów znalazły się bowiem dwie gry od rodzimych deweloperów. Wyróżnienie dla produkcji z najlepszą fabułą powędrowało do wspomnianego już CP 2077, a Cooking Simulator VR zdobyło statuetkę dla najlepszej gry VR.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie wszystkich laureatów Steam Awards 2021, a także aktualne promocje na Resident Evil Village.

Lista laureatów Steam Awards 2021

Nagrody Steam przyznano w 10 kategoriach:

Źródło: Steam Awards


Promocje na Resident Evil Village


Łowcy, zgadzacie się z wyborem innych graczy? Jaki tytuł, Waszym zdaniem, najbardziej zasłużył na nagrodę dla najlepszej gry PC dostępnej na Steam??

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.