Zagraj w World of Warships i otrzymaj $5 na Steam

Przygotuj się na Steam Winter Sale 2022. Zagraj w World of Warships i otrzymaj $5 na Steam!

Łowcy, spodziewaliście się kiedyś, że nadejdzie ten moment, gdy za zdobycie osiągnięć twórcy gier będą Wam płacić? Firma Wargaming przygotowała dla użytkowników platformy Valve ciekawą niespodziankę. Jeśli w okresie od 18 listopada do 17 grudnia zagracie w grę World of Warships i zdobędziecie osiągnięcie Wojownik, to Wasz portfel Steam zostanie zasilony kwotą $5. Taki bonus z pewnością pozwoli przygotować się na wyprzedaż Steam Winter Sale 2022.

Gra World of Warships świętuje swoje 5-lecie obecności na Steam. Tytuł zadebiutował na platformie 15 listopada 2017 roku, dzięki czemu mógł dotrzeć do większej ilości graczy. Z okazji tego jubileuszu, firma Wargaming przygotowała specjalne wydarzenie. Każdy z graczy, który w okresie trwania promocji (18.11 – 17.12) zdobędzie osiągnięcie Wojownik, otrzyma 5$ do Portfela Steam do wykorzystania na gry. Achievement ten polega na wygraniu 50 losowych bitew. Jeśli już wcześniej ukończyliście premiowane wyzwanie, to niestety nie jesteście objęci ofertą. Nagrody zostaną rozdane tydzień po zakończeniu wydarzenia, czyli idealnie przed Steam Winter Sale 2022. To doskonała okazja by przygotować się na wyprzedaż:

Oferta obowiązuje od 18 listopada do 17 grudnia.

Przypominamy, że Zimowa Wyprzedaż Steam 2022 rozpocznie się 22 grudnia 2022 roku.


Graliście już w World of Warships? Jakie macie doświadczenia z tym tytułem? Zamierzacie zdobyć osiągnięcie i odebrać $5 na Steam? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.