Promocje PlayStation Days of Play
Logo Days of Play PlayStation

Promocje z okazji PlayStation Days of Play. Czego możemy spodziewać się 25 maja 2020 r.?

PlayStation Polska potwierdza świetne ceny zestawów VR

PlayStation potwierdziło ceny zestawów PlayStation VR Mega Pack i VR Starter Pack oraz kilku głośnych gier (w tym Days Gone i Death Stranding). Więcej informacji w rozwinięciu newsa,

Już za kilka dni, w ramach akcji PlayStation Days of Play, pojawią się promocje na konsole PlayStation 4, kontrolery DualShock 4, gry oraz usługi. Mimo że dokładna data i pełna lista obniżek nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, to pierwsze przecieki wskazują na to, że w tym roku akcja potrwa od 25 maja do 7 czerwca.

Days of Play to coroczna wydarzenie skierowane do sympatyków konsol firmy Sony. Oprócz standardowych przecen w sklepach, gracze mogą liczyć na limitowane oferty przygotowane specjalnie z myślą o „święcie” PlayStation 🙂 W zeszłym roku do sprzedaży trafiła m.in. PlayStation 4 Slim w unikalnym kolorze z wygrawerowanymi, charakterystycznymi dla konsol Sony znakami krzyżyka, kwadratu, kółka oraz trójkąta. Rok wcześniej można było nabyć konsolę PS4 w edycji Days of Play Blue ze złotymi akcentami i dwoma padami 🙂

Nie wiemy jeszcze czy w 2020 r. w sprzedaży pojawią się tego typu unikaty, niemniej jednak mamy dla Was kilka ciekawych informacje dotyczących obniżek cen konsol i gier.

Days of Play – oferty potwierdzone przez PlayStation Polska

Na profilu PlayStation Polska pojawiły się informacje o oficjalnych cenach zestawów VR oraz niektórych gier, które od poniedziałku znajdą się w promocji. W niższych cenach kupić będzie można zestawy PS VR:

  • ❤️ PS VR Starter Pack – ceny od 899,99 zł
  • ❤️ PS VR Mega Pack – ceny od 999,99 zł

a także gry:

  • ❤️ Days Gone 89,99 zł
  • ❤️ Death Stranding119,99 zł
  • Nioh 2199,99 zł
  • Gry z serii PlayStation Hitsod 59,99 zł
  • Gry z serii PlayLink od 39,99 zł

Przeceniony zostanie także roczny abonament PlayStation Plus, który będzie można zakupić już za 168 zł.

Days of Play – promocje na konsole PlayStation 4 i abonament PlayStation Plus

Zgodnie z pierwszymi informacjami, roczny abonament PlayStation Plus zostanie przeceniony o 30% i będzie dostępny już od 170 zł. Obiżka została potwierdzona w sklepach sieci Empik i wystartuje już w poniedziałek 25 maja.

Kolejny przeciek pochodzi z niemieckiej strony MediaMarkt. W ofercie elektromarketu pojawiła się promocja na konsolę PlayStation 4 1TB Pro z grami Spiderman, The Last Of Us Remastered i Horizon Zero Dawn. Zestaw został wyceniony na 399 Euro. W sprzedaży znajdzie się również kontroler DualShock 4 w cenie 59,99 Euro z grą The Last Of Us Remastered.

Promocja na PlayStation Plus w Empiku

Days of Play – promocje na gry na PlayStation 4

W Empiku pojawią się również promocje na gry na PlayStation 4. Podobnie jak w przypadku abonamentu PS Plus, przeceny wystartują 25 maja. Promocją objęte zostaną m.in.:

Promocja na gry PlayStation Plus w Empiku

Przedstawiona powyżej lista nie jest ostateczna. W akcji zapewne wezmą udział także inne polskie sklepy 🙂

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.