Ostatnia szansa na skorzystanie z promocji na tani Disney+! Miesiąc abonamentu za jedyne 6,99 zł (akt.)

W ramach Disney+ Day na platformie streamingowej zadebiutowały nowe produkcje (m.in. Thor Love and Thunder). Z tej okazji przygotowano również specjalną promocję na Disney+. Wszyscy zainteresowani, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji, będą mogli zakupić miesiąc abonamentu za jedyne 6,99 zł. Standardowa cena usługi wynosi 28,99 zł. Oznacza to ponad 75% zniżki za 31 dni dostępu do pełnej biblioteki filmów i seriali należących do korporacji Disney.

Aktualizacja 2

To już ostania szansa na kupno Disney+ tanio. Miesięczny abonament kosztuje jedyne 6,99 zł. Promocja trwa do 20 września, do godziny 8:59.

Z oferty na tani Disney+ mogą skorzystać osoby nieposiadające aktywnego abonamentu. Promocyjna cena jest już dostępna dla wszystkich zainteresowanych:

Oferta będzie obowiązywać do 20 września, do godziny 8:59. Podana cena dotyczy okresu 31 dni. Po zakończeniu promocji obowiązuje standardowa stawka 28,99 zł / miesiąc.

W ramach Disney+ Day na platformie zadebiutują nowe filmy i serial, w tym takie produkcje jak ”Thor: Miłość i Grom”, “Mike”, “Pinokio”, “Sezon ślubny” i “Auta w trasie”.

Źródło: wirtualnemedia


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.