Project Moorcroft - wersje demonstracyjne gier dla abonentów Xbox Game Pass

Dema wracają do łask! 😉 Rozwój Xbox Cloud Gaming to nie jedyny ciekawy news Microsoftu z dzisiaj. Firma ogłosiła oficjalnie Project Moorcroft (PC, Xbox) , czyli usługę, która będzie dostarczała abonentom Xbox Game Pass wersje demonstracyjne nadchodzących gier.

Project Moorcroft ma zostać uruchomiony w przyszłym roku. Na początku Microsoft ma zamiar zapewnić wsparcie wielu twórcom niezależnym. Programiści otrzymają pomoc techniczną i finansową – gigant z Redmond zamierza płacić za przygotowane przez nich dema gier. Program zostanie połączony z abonamentem Xbox Game Pass, gdyż to właśnie subskrybenci tej usługi otrzymają dostęp do wersji demonstracyjnych nadchodzących produkcji.

Nie brakuje głosów, że jest to odpowiedź na działania Sony. Dla porównania, abonenci PlayStation Plus Premium również mają mieć możliwość ogrywania dem wybranych tytułów – gry mają oferować pełną zawartość, a jedynym ograniczeniem w ich poznawaniu będzie limit czasowy wynoszący 5h.

Źródło: Microsoft

3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 zł w Xbox Store!

Aktualnie trwa promocja, dzięki której macie możliwość zakupić 3 miesiące XGP Ultimate za 4 zł. Oferta skierowana jest do nowych i niektórych powracających subskrybentów. Aktywni abonenci Game Passa mogą przedłużyć sub., korzystając z oferty na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 83,18 zł. Po więcej poradników zapraszamy na stronę TaniGamePass.pl.


Korzystacie z wersji demo gier, by sprawdzić jakość danej produkcji, czy też szkoda Wam na nie czasu? Jak myślicie, Project Moorcroft będzie cieszył się popularnością?

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.