Prezentacja i pre-order God of War Ragnarok jeszcze w czerwcu? Insider prawdopodobnie ujawnił datę State of Play (akt.)

W ciągu ostatnich paru tygodniu z wielu stron dochodziły słuchy, że prezentacja God of War Ragnarok odbędzie się jeszcze w czerwcu. Dzisiaj w nocy znany insider podzielił się informacją, która sugeruje, że już w przyszłym tygodniu zobaczymy pokaz kolejnych przygód Kratosa oraz zapewne start pre-orderów na PS4 i PS5.

Aktualizacja

Do treści wpisu dodaliśmy kolejny tweet autorstwa użytkownika The Snitch.

The Snitch zasłynął na początku miesiąca dzięki udostępnieniu na Twitterze pełnej listy gier z ostatniego State of Play na kilka godzin przed faktyczną prezentacją. W późniejszych dniach wielokrotnie udowadniał swoją wiarygodność m.in. zapowiadając debiut Hollow Knight Silksong w Xbox Game Pass.

Insider udostępnił kolejnego tweeta, tym razem przedstawiającego cyfry „11110” na tle zadowolonego Kratosa. Na Reddicie ktoś szybko połączył kropki i zwrócił uwagę na system binarny, w którym wspomniany ciąg cyfr oznacza „30” w systemie dziesiętnym. Stąd przypuszczenia, że prezentacja God of War Ragnarok odbędzie się już 30 czerwca.

Jeśli przeciek się sprawdzi, to na dniach (może nawet dzisiaj?) powinniśmy otrzymać oficjalną zapowiedź nowego State of Play, skupiającego się na kontynuacji hitu z 2018 roku.

Źródło: Twitter, Reddit


Wkrótce wystartuje pre-order God of War Ragnarok

The Snitch do swojego tweeta dotyczącego zapowiedzi God of War Ragnarok dodał kolejny wpis zawierający GIF z napisem „ORDER”. Wygląda to na dość oczywista sugestię wskazującą, że wraz z prezentacją nowych przygód Kratosa, możemy liczyć również na start pre-orderów God of War Ragnarok. Oczywiście to wciąż tylko nieoficjalne plotki, ale do tej pory leaker ani razu się nie pomylił :wink:

Źródło: Twitter


Łowcy, jak myślicie, premiera God of War Ragnarok odbędzie się w 2022 roku, czy data debiutu zostanie przełożona tak jak w przypadku Starfield? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.