Prezentacja Call of Duty: Modern Warfare 2 i The Callisto Protocol w trakcie Summer Game Fest 2022

Tegoroczna konferencja Summer Game Fest odbędzie się już 9 czerwca. Za pośrednictwem Twittera dowiedzieliśmy się jakie trzy gry na pewno na niej zobaczymy. Wielkimi krokami zbliżają się pokazy m.in. Call of Duty: Modern Warfare 2 i The Callisto Protocol.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 zaplanowana jest na 28 października 2022 r., jednak do tej pory nie dostaliśmy żadnych konkretnych informacji na temat najnowszej odsłony. Dzięki Twitterowi Summer Game Fest wiemy już, że oficjalny pokaz CoDa odbędzie się 9 czerwca (start wydarzenia o godzinie 20:00).

Oprócz Modern Warfare 2 możemy liczyć także na pierwszy gameplay z The Callisto Protocol oraz wgląd w dodatek Cuphead – The Delicious Last Course!, debiutujący na rynku jeszcze w tym miesiącu (30 czerwca). Premiera The Callisto Protocol odbędzie się 2 grudnia – możemy liczyć, że na SGF poznamy wiele innych gier, które trafią w nasze ręce w 2022 r.

Summer Game Fest to zbiór kilku konferencji, pełny harmonogram wydarzenia (daty i godziny rozpoczęcia poszczególnych prezentacji) znajdziecie w tym artykule.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.