Preordery Edycji Kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077 bezpieczne. CD Projekt RED bierze na siebie odpowiedzialność za zamówienia

Upadek polskiego wydawcy Cyberpunka 2077 – CDP, sprawił, że gracze, którzy zakupili preordery gry, zaczęli obawiać się o swoje zamówienia przedpremierowe. Sytuację szybko załagodził CD Projekt RED, informując, że wszystkie osoby dostaną zamówioną przez siebie kopię gry.

Wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą, ale dzisiaj część graczy otrzymała listowną informację dotyczącą upadłości CDP od syndyka. Z treści pisma wynikało, że wszystkie zamówienia na Edycję Kolekcjonerską Cyberpunk 2077 zostały zamienione na zobowiązania pieniężne i należy zgłosić się po ich odzyskanie.

CD Projekt RED po raz kolejny zabrał głos w sprawie, wyjaśniając wszelkie niejasności. Sytuacja nie uległa zmianie i wszystkie preordery Cyberpunk 2077 zostaną zrealizowane bez żadnych dodatkowych opłat i formalności. Pełną treść komunikatu zamieszczamy w rozwinięciu newsa.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.