Premiera The Last of Us Remake na PC i PS5 jeszcze w 2022 r.? Wiele na to wskazuje (akt.)

Bardzo możliwe, że premiera The Last of Us Remake na PC odbędzie się jeszcze w tym roku. Od wielu miesięcy mówi się o odświeżonej wersji hitu Naughty Dog. Gra ma zadebiutować na początku września, z plotek wynika, że za udoskonalenie TLoU odpowiada studio założone przez Sony przede wszystkim z myślą o tym remake’u.

Aktualizacja

Wyciekł oficjalny trailer The Last of Us Remake!

Jeff Grubb wspominał o projekcie kilka tygodni temu w materiale Kinda Funny Gamescast. Twierdził, że TLoU Remake zadebiutuje w okresie świątecznym 2022 roku. Teraz otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie tegorocznej premiery. Użytkownik The Snitch zamieścił Tweeta, z którego wynika, że The Last of Us Remake pojawi się już 2 września na PlayStation 5 i komputerach osobistych. Zapewne gracze będą mogli zakupić The Last of Us Remake na Steam i Epic Games Store, tak jak miało to miejsce przy dotychczasowych wydaniach gier Sony na PC.

The Snitch jest stosunkowo nowym „leakerem”, jednak udostępnił pełną listę gier z ostatniej prezentacji State of Play na parę godzin przed faktycznym wydarzeniem, dlatego możemy wnioskować, że rzeczywiście ma wgląd do tegorocznych planów Sony.

Źródło: Twitter


Zwiastun The Last of Us Part I

Wyciekł oficjalny trailer TLoU Remake – materiał możecie obejrzeć poniżej. Wideo potwierdza wrześniową premierę gry na konsoli PlayStation 5 oraz PC. Tytuł zadebiutuje na PS5 już 2 września 2022 roku. Znamy też cenę produkcji, która w USA wyniesie $69.99 za edycję standardową oraz $99.99 za wydanie Firefly Edition.

Źródło: Twitter


Łowcy, jakie są Wasze przemyślenia na temat The Last of Us Remake? Czy odświeżanie w ten sposób niespełna dziesięcioletniej gry ma sens?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.