Premiera The Last of Us Part I na PC opóźniona

Premiera The Last of Us Part I na PC przełożona. Naughty Dog potrzebuje więcej czasu na dopracowanie gry

Studio Naughty Dog poinformowało właśnie graczy o tym, że na debiut The Last of Us Part I na PC (Steam i Epic Games Store) będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Na szczęście opóźnienie jest niewielkie, gdyż nowa data premiery TLoU Part I na PC została ustalona na 28 marca.

Wyczekiwany przez wiele osób tytuł jest już trzecią dużą, przełożoną w tym tygodniu produkcją. Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się bowiem o przeniesieniu Star Wars Jedi: Survivor na końcówkę kwietnia, przedwczoraj natomiast deweloperzy z Frictional Games dali znać, że ich najnowszy survival horror Amnesia: The Bunker, zamiast trafić na rynek w marcu, zadebiutuje dopiero 16 maja.

Jak łatwo się domyślić, dodatkowy czas ma zostać wykorzystany na ostatnie szlify i dopieszczenie gry. Przynajmniej takie powody zostały nam przedstawione w opublikowanym na Twitterze wpisie. Pełną jego treść znajdziecie poniżej.

Na szczęście data premiery The Last of Us part I została przesunięta tylko o kilka tygodni. Zawsze mogło być dużo gorzej. Jeśli chcecie wskoczyć do zabawy jako jedni z pierwszych, zestawienie najlepszych ofert na preorder gry PlayStation Studios w wersji na PC znajdziecie poniżej:


W tym tygodniu dużo się działo. Co myślicie o kolejnej opóźnionej premierze? Macie już ochotę zagrać w The Last of Us Part I na Steam bądź Epic Games Store?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.