Premiera Redfall odbędzie się na początku maja? Insider zdradził plany Arkane Studios

Twórcy Deathloop, Prey oraz serii Dishonored przygotowują się do pokazu swojej najnowszej gry. Hiszpański insider eXtas1s zdradził datę premiery Redfall na dwa tygodnie przed prezentacją produkcji zmierzającej na konsole Microsoftu.

Najnowsza produkcja Arkane Studios prawdopodobnie trafi na dyski PC i konsole Xbox na początku maja. Według insidera Redfall zadebiutuje na rynku 2 maja. Jeśli doniesienia eXtas1s zostaną potwierdzone, gra wyjdzie w tym samym miesiącu co The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oraz Suicide Squad: Kill The Justice League.

Oficjalne potwierdzenie daty premiery Redfall powinniśmy otrzymać na konferencji Xbox Developer_Direct, która odbędzie się 25 stycznia.

Wspomnianą wiadomość znajdziecie poniżej. W tłumaczeniu na polski Tweet brzmi: „Gdyby istniały jakiekolwiek wątpliwości co do Redfall, mogę teraz potwierdzić w 100% datę premiery wyznaczoną na 2 maja 2023 r.”.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.