Premiera Ratchet & Clank Rift Apart na PC już w lipcu

Premiera Ratchet & Clank Rift Apart na PC już w lipcu. Gra pojawiła się na Steam i w Epic Games Store!

Wszyscy fani gier ekskluzywnych od Sony, którzy wyczekują ich premier na komputerach osobistych, mają kolejny powód do radości. W cyfrowych sklepach pojawiła się oficjalna data premiery Ratchet & Clank: Rift Apart na PC. Tytuł zadebiutuje na platformach Steam oraz Epic Games Store już 26 lipca 2023 roku. Cena Ratchet & Clank Rift Apart w sklepie Valve nie jest jeszcze widoczna, ale w EGS tytuł został wyceniony w przedsprzedaży na 259 zł!

Cena Ratchet & Clank Rift Apart na PC

Na platformie Valve dostępna jest jedynie zapowiedź gry od Sony. Cena Ratchet & Clank: Rift Apart na PC została jednak podana w sklepie Epic Games. Za tytuł w przedsprzedaży zapłacimy 259 zł:

Kupując pre-order Ratchet & Clank: Rift Apart na PC otrzymacie w ramach bonusu, wczesny dostęp do specjalnych przedmiotów w grze:

  • broń Pixelizer
  • zestaw pancerza Carbonox
Premiera Ratchet & Clank Rift Apart na PC już w lipcu

Przypominamy, że premiera Ratchet & Clank Rift Apart na PC została zaplanowana na 26 lipca 2023 roku.


Co zaoferuje Ratchet & Clank Rift Apart na PC?

Gra Ratchet & Clank: Rift Apart w wersji na PC nie będzie tylko zwykłym portem. Tytuł w pełni wykorzysta moc komputerów osobistych, oferując:

  • obsługę ultrapanoramicznych monitorów o proporcjach 21:9, 32:9 oraz 48:9,
  • odblokowaną liczbę klatek na sekundę oraz obsługę technologii śledzenia promieni RT,
  • obsługę funkcji zwiększających wydajność, dzięki inteligentnemu skalowaniu grafiki – NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 2, Intel XeSS oraz autorską technologię Temporal Injection od Insomniac Games,
  • pełną obsługę kontrolera DualSense (podczas połączenia przewodowego) oraz sterowanie dostosowane do używania klawiatury i myszy,
  • osiągnięcia i pełne wsparcie dla zapisów w chmurze.

Łowcy, co sądzicie o zapowiedzi kolejnej gry ekskluzywnej Sony na PC? Czekaliście aż tytuł trafi w końcu na blaszaki? Uważacie, że cena Ratchet & Clank: Rift Apart jest odpowiednia? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.