Promocja na Planet of Lana

Premiera Planet of Lana opóźniona! - gra zadebiutuje w Xbox Game Pass w 2023 r.

Na oficjalnym blogu konsoli Xbox pojawiła się informacja, że premiera Planet of Lana została opóźniona. Twórcy tłumaczą to chęcią dopracowania tytułu. Na szczęście mamy też dla Was dobrą informację, ponieważ gra studia Wishfully trafi do usługi XGP. Planet of Lana w Xbox Game Pass dostępna będzie dniu premiery, która ma nastąpić wiosną 2023 roku.

  • Planet of Lana (PC & Xbox) – wiosną 2023 roku w XGP

Planet of Lana to urocza platformówka 2D, posiadająca piękną, ręcznie rysowaną grafikę. W grze wcielimy się w postać Lany – młodej dziewczyny, której planeta została napadnięta przez armię robotów. Naszym zadaniem będzie odnalezienie siostry oraz uratowanie otaczającego nas świata. W tej przygodzie naszym towarzyszem będzie Mui – urocza kocia istota, która pomoże nam rozwiązywać zagadki i omijać kosmicznych najeźdźców.

Źródło: Xbox Wire

Sposób na tani abonament Xbox Game Pass?

Z oferty na 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 293 zł wciąż mogą skorzystać nowi i wybrani powracający abonenci XGP. Dla osób z aktywną subskrypcją dostępna jest natomiast promocja na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 97,20 zł. Więcej opcji zakupu usługi Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl 🙂


Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.