Premiera Lies of P na PC i konsolach już dziś

Premiera Lies of P na PC i konsolach już dziś. Gra debiutuje w Xbox Game Pass!

Premiera Lies of P już za nami! Zdziwieni? Studio Neowiz nieco namieszało, ponieważ tytuł pierwotnie pojawić się miał na rynku 19 września. Jak się jednak okazuje od godziny 17:00 posiadacze wersji na PC oraz Xbox One i Xbox Series X|S mogą już rozpocząć poszukiwania Gepetta. Użytkownicy konsol PS4 i PlayStation 5 muszą się wykazać nieco większą cierpliwością, ponieważ dostęp do historii zmechanizowanego Pinokia otrzymają tuż po północy. Przypominamy Wam również o Lies of P w Xbox Game Pass. Produkcja zadebiutowała już w usłudze Microsoftu. Życzymy miłej gry 🙂

Lies of P w Xbox Game Pass od dnia premiery

Data premiery Lies of P została pierwotnie wyznaczona na 19 września. Jak się jednak okazuje tytuł zadebiutował dziś, punktualnie o godzinie 17:00. Produkcja dostępne jest już dla graczy Steam, użytkowników Xbox One i Xbox Series X|S oraz posiadaczy abonamentu XGP. Lies of P w Xbox Game Pass dostępne jest w wersjach na PC oraz konsole Micorosftu.

Posiadacze konsol PlayStation 4 i PS5 muszą poczekać na premierę Lies of P nieco dłużej. Tytuł zostanie odblokowany 19 września, o godzinie 00:00.

Premiera Lies of P na PC i konsolach już dziś

Przegląd ofert na Lies of P: cena, premiera, Xbox Game Pass. Gdzie kupić steampunkowego soulslike'a najtaniej?

Xbox Live Gold przestaje istnieć! Gdzie kupić więc Game Passa tanio?

Łowcy, Microsoft zmodyfikował ekosystem sowi usług i 14 września zlikwidował Xbox Live Gold. Jego miejsce zostało zajęte przez Xbox Game Pass Core. Nadal możecie jednak wykorzystać posiadane kody Xbox Live Gold, by zyskać XGP Ultimate. Skorzystajcie w tym celu z naszego artykułu, gdzie zebraliśmy wszystkie najważniejsze poradniki dla nowych i powracających użytkowników.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.