Premiera Hollow Knight Silksong przełożona. Gra zadebiutuje dopiero za kilka miesięcy

Za pośrednictwem Twittera gracze zostały poinformowani o opóźnieniu premiery Hollow Knight Silksong. Matthew Griffin z Team Cherry ma dla graczy niezbyt dobre wieści. Druga odsłona serii nie zadebiutuje w zakładanym przez studio terminie.

Premiera Hollow Knight Silksong została opóźniona

Z wiadomości Griffina dowiedzieliśmy się, że plan Team Cherry zakładał premierę Hollow Knight Silksong już w pierwszej połowie 2023 roku. Niestety, twórcom nie uda się dostarczyć gry na czas. Według dewelopera, Silksong rozrósł się w znacznym stopniu względem początkowych założeń, co za tym idzie, możemy liczyć na wiele godzin dobrej zabawy, kiedy tytuł w końcu zadebiutuje na rynku.

Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery Hollow Knight Silksong. Team Cherry najwyraźniej nie chce składać obietnic, których później nie da rady dotrzymać. Studio zapewnia, że więcej informacji o grze pojawi się w momencie, kiedy już będą rzeczywiście gotowi na wypuszczenie jej na rynek.

Łowcy, przypominamy, że Hollow Knight Silksong trafi do Xbox Game Pass od razu w dzień premiery, dzięki czemu abonenci usługi będą mogli ograć tytuł bez żadnych dodatkowych kosztów.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.