Premiera Hogwarts Legacy na Nintendo Switch ponownie opóźniona

Premiera Hogwarts Legacy na Nintendo Switch ponownie opóźniona

Łowcy, nie mamy dobrych wiadomości dla fanów przenośnego grania. Premiera Hogwarts Legacy na Nintendo Switch została ponownie opóźniona. To już trzecie przesunięcie daty debiutu na Pstryczku. Do tej pory utrzymywano, że tytuł ukaże się na rynku 25 lipca 2023 roku. Nowa data premiery Hogwarts Legacy na Switcha została wyznaczona na 14 listopada, co potwierdzono w oficjalnym komunikacie.

Nowa data premiery Hogwarts Legacy na Nintendo Switch

Wydawcy z Warner Bros. uzasadniają przesunięcie premiery Hogwarts Legacy na Nintendo Switch chęcią dopracowania gry. Ich zdaniem studio Avalanche Software potrzebuje dodatkowego czasu, aby zagwarantować graczom produkt najwyższej jakości. W komunikacie podziękowano fanom za okazaną cierpliwość. Nowa data premier Hogwarts Legacy na Nintendo Switch została wyznaczona na 14 listopada 2023 roku.

Źródło: Twitter Warner Bros.


Premiera Hogwarts Legacy na PC oraz konsole PlayStation i Xbox

Hogwarts Legacy zadebiutowało 10 lutego 2023 roku na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X|S. Mimo towarzyszących premierze kontrowersji, tytuł wskoczył na szczyty list sprzedażowych. Posiadacze PlayStation 4 i Xbox One musieli wykazać się nieco większą cierpliwością. Miniona generacja konsol wkroczyła do Hogwartu na początku maja. Mimo dużych obaw, wersja na old-geny okazała się miłą niespodzianką, wyglądają i działając zaskakująco dobrze. Mamy nadzieję, że to samo będziemy mogli napisać w listopadzie o konwersji na Nintendo Switch.


Gdzie kupić tanio Hogwarts Legacy na PC i konsole?

Łowcy, jeśli preferujecie zabawę na PC, konsolach PlayStation 4, PS4, Xbox One lub Xbox Series X, to poniżej znajdziecie najlepsze aktualnie promocje na Hogwarts Legacy:


Łowcy, co myślicie o kolejnym przesunięciu daty premiery Hogwarts Legacy na Nintendo Switch? Uważacie, że leciwa już konsola poradzi sobie z tym tytułem, czy też raczej powinniśmy oczekiwać festiwalu błędów i zabawy w mniej niż 20 klatkach na sekundę?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.