Premiera High on Life jeszcze w 2022 r. Gra współtwórcy Rick and Morty trafi do Xbox Game Pass

Październikowa premiera High on Life została potwierdzona zarówno przez Microsoft, jak i Squanch Games. Prezentacja tytułu w trakcie Xbox & Bethesda Games Showcase 2022, podczas której podano przybliżoną datę debiutu, była niemałym zaskoczeniem, głównie ze względu na jego korzenie – HoL miało być grą na wyłączność Google Stadia.

Najnowsze dzieło Justina Roilanda, kojarzonego głównie z sitcomami: Rick and Morty oraz Solar Opposites, opowiada historię licealisty, który zostaje kosmicznym łowcą nagród 😉 Brzmi dość intrygująco, prawda? Do otoczki fabularnej dodajmy gadający oręż (dosłownie), różnorodne biomy oraz typowy, dla p. Roilanda humor i… to musi być hit! 🙂

Gra wydana zostanie na PC (Steam, Epic Games Store) oraz konsolach Xbox.


High on Life w dniu premiery w Xbox Game Pass

25 października 2022 r. High on Life zawita do biblioteki Xbox oraz PC Game Pass. Mimo, że w grę Squanch Games zagrać będzie można zarówno na konsolach Xbox One, jak i Xbox Series X|S, to właśnie current-geny mają być docelową platformą.


Gry wideo współtwórcy Rick and Morty

Wartym odnotowania jest, że „Na Haju” (mało wyszukane tłumaczenie, wybaczcie) nie jest pierwszym projektem studia Squanch Games. Deweloperzy mają już na swoim koncie niezwykle ciepło przyjętą przez graczy oraz recenzentów produkcję – Trover Saves the Universe.

Tani klucz Steam Trover Saves the Universe oferują zarówno sklepy zaliczane do oficjalnej, jak i nieoficjalnej dystrybucji.

Jeśli nie jesteście graczami pecetowymi, a przed ograniem High on Life, chcielibyście poznać zakręcony świat Trovera, aktualnie jedynymi miejscami gdzie zakupić można ten tytuł na konsole są Microsoft Store, PlayStation Store oraz Nintendo eShop:

TStU wydane zostało również na gogle VR Oculus Quest (Meta Quest) oraz gogle Meta Quest 2 – w Oculus Quest Store za Trover Saves the Universe zapłacicie 29,99 USD.


High on Life na Xbox One / Xbox Series za jedyne 4 zł

W Sklepie Microsoftu trwa promocja, w ramach której 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate kosztują jedyne 4 zł! Z oferty skorzystać mogą wyłącznie osoby, które do tej pory nie subskrybowały Game Passa.

Jeśli nie możecie sięgnąć po oficjalną promocję na Xbox Game Pass Ultimate, przygotowaliśmy dla Was poradnik, dzięki któremu 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate kosztować Was będzie tylko 84,31 zł.

XGPU obejmuje zarówno xboksową oraz pecetową subskrypcję, jak i Cloud Gaming.


Jesteście fanami Ricka Sancheza? Co sądzicie o nieodległej dacie premiery HoL? Sięgniecie po grę na Steamie, czy też skorzystacie z Game Passa?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.