Premiera Dune Spice Wars

Premiera Dune Spice Wars jeszcze w tym miesiącu! Gra dostępna w PC Game Pass

Data premiery Dune: Spice Wars została oficjalnie potwierdzona. 14 września tytuł opuści usługę Early Access po ponad 1,5 roku i zadebiutuje na rynku w wersji 1.0. Najnowsza aktualizacja wprowadzi do gry szóstą frakcję – bogaty i politycznie wpływowy House Ecaz. Dune: Spice Wars w PC Game Pass dostępne jest aktualnie w ramach Xbox Game Preview. Cena tytułu bezpośrednio na platformie Steam wynosi teraz 109,90 zł. Jednak po opuszczeniu wczesnego dostępu zostanie podniesiona o kwotę 5€ (ok. 22 zł).

Źródło: Steam News

Gdzie kupić Dune Spice Wars na Steam najtaniej?

Łowcy, jeśli nie interesują Was oferty abonentów i chcielibyście posiadać tę ciekawie zapowiadającą się strategię 4X na platformie Valve, to poniżej znajdziecie najlepsze oferty na tanie Dune: Spice Wars na Steam:

Zagraj w Dune Spice Wars w PC Game Pass

Gra Dune Spice Wars w PC Game Pass pojawiła się już w dniu debiutu w usłudze wczesnego dostępu. Produkcja nie widnieje na liście tytułów opuszczających abonament Microsoftu we wrześniu, co oznacza że wersja 1.0 nadal będzie dostępna dla posiadaczy usługi. Pamiętajcie, że już 14 września Microsoft wycofa z rynku subskrypcję Xbox Live Gold. Spowoduje to zablokowanie konwersji abonamentów, a wszystkie poradniki dotyczące taniego Game Passa przestaną być aktualne. Warto więc skorzystać z jednego z naszych poradników i nabyć abonament dużo taniej:

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.