Premiera Dead Island 2 przełożona. Do pełnego zombie Los Angeles wkroczymy kilka miesięcy później

Premiera Dead Island 2 miała odbyć się na początku przyszłego roku – 3 lutego 2023. Miała, gdyż twórcy ogłosili właśnie, że wyczekiwana produkcja z zombie w roli głównej trafi na rynek nieco później. Na szczęście nie musimy czekać w niepewności, gdyż od razu zaprezentowano konkretny termin. Nowa data premiery Dead Island 2 została ustalona na 28 kwietnia 2023 r.

Według udostępnionych informacji tytuł jest już na ostatniej prostej, trzeba go tylko doszlifować i pozbyć się błędów. Złośliwi sugerują jednak, że o przełożeniu daty debiutu zadecydować mógł nie stan techniczny gry, a wypchany premierami, potencjalnych hitów, początek roku. W styczniu zadebiutuje bowiem Forspoken i remake Dead Space, w lutym natomiast Hogwarts Legacy, Atomic Heart oraz Company of Heroes 3.

Na otarcie łez, 6 grudnia odbędzie się konferencja Dead Island 2 Showcase, w trakcie której zaprezentowany zostanie nowy gameplay.

Poniżej znajdziecie najnowszy, aczkolwiek nie do końca już aktualny, trailer 🙂


Łowcy, czekacie na Dead Island 2? Co sądzicie o przełożeniu daty premiery?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.