Promocja na Company of Heroes 3

Premiera Company of Heroes 3 przesunięta. Gra trafi na rynek w przyszłym roku

Fani wojennych strategii muszą uzbroić się w cierpliwość. Premiera Company of Heroes 3, najnowszego RTSa od studia Relic Entertainment, została przesunięta o trzy miesiące. Gra trafi więc na pecety nie 17 listopada, a dopiero 23 lutego 2023 roku, czyli prawie 10 lat po premierze poprzedniej odsłony cyklu.

Dodatkowy czas zostanie wykorzystany do pracy nad ogólnymi ulepszeniami, zbalansowaniem frakcji i dopracowaniem CoH 3, tak, by gra spełniła oczekiwania graczy i zapewniła jeszcze głębsze wrażenia miłośnikom wojennych zmagań.

Przy okazji przypominamy, że kilka miesięcy temu ruszyły preordery Company of Heroes 3. Jeśli macie ochotę zakupić klucz już teraz, rzućcie okiem na poniższe porównanie cen.


Łowcy, jesteście fanami gier Relic Entertainment? Czekaliście na premierę CoH3? A może tytuł nie znajduje się na Waszej liście życzeń? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o przesunięciu premiery na przyszły rok.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.