Promocja na A Plague Tale: Requiem

Premiera A Plague Tale: Requiem jeszcze w 2022 r. Gra wkrótce trafi do Xbox Game Pass

Sequel ciepło przyjętego przez graczy A Plague Tale: Innocence w końcu otrzymał konkretną datę premiery. Twórcy obiecywali, że premiera A Plague Tale: Requiem odbędzie się jeszcze w tym roku. Ich słowa zostały potwierdzone na nowym materiale zawierającym szczegółowy zapis z rozgrywki. Tytuł zadebiutuje na rynku 18 października 2022 r. i będzie dostępny na PC oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

A Plague Tale: Requiem jest bezpośrednią kontynuacją przygód Amicii i jej brata Hugo. Rodzeństwo ponownie musi stawić czoła pladze szczurów, unikając jednocześnie skutków wojny, która nawiedziła średniowieczną Francję. Podobnie jak poprzedniczka, tytuł zabierze nas do XIV-wiecznej Europy.

Sequel nadal będzie kładł duży nacisk na elementy skradankowe. Tym razem jednak Amicia, oprócz znanej z poprzedniej części procy, skorzysta ze znacznie bardziej śmiercionośnej kuszy. Rozgrywka zostanie wzbogacona także o zabójstwa z ukrycia. Ważną częścią gameplay’u pozostanie mechanika związana z hordami szczurów. Wykorzystując swój spryt oraz obecne w grze pochodnie, gracze będą musieli „użyć” krwiożerczych gryzoni do rozwiązania zagadek środowiskowych i pokonania przeciwników.


Kiedy A Plague Tale: Requiem w Xbox Game Pass?

A Plague Tale: Requiem w Xbox Game Pass w dniu premiery! 18 października 2022 roku, w momencie debiutu na ryku, gra trafi do biblioteki GP na PC oraz konsolach Xbox Series X|S.

To, że kontynuacja losów Amici pojawi się w ofercie Xbox Game Pass nie jest żadną niespodzianką. Jedna z pierwszych prezentacji gry miała miejsce na zeszłorocznym, czerwcowym pokazie Microsoftu. Krótki gameplay pojawił się także w trakcie ostatniego Xbox & Bethesda Games Showcase 2022, gdzie jednoznacznie poinformowano, że tytuł trafi do usługi Microsoftu „day one” 🙂 Do dzisiaj tajemnicą pozostawała jedynie data premiery A Plague Tale: Requiem.


Gdzie zamówić pre-order A Plague Tale: Requiem?

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem najnowszej gry od Asobo Studio w przedsprzedaży, to pre-order A Plague Tale: Requiem dostępny jest już w ofercie wybranych sklepów internetowych:

Zamawiając pre-order A Plague Tale: Requiem otrzymacie Protector Pack zawierajacy:

  • skórkę kuszy The Red Damsel
  • dodatkowe materiały do wytwarzania
  • 13 wyjątkowych elementów kosmetycznych dla Amicii
Pre-order A Plague Tale_ Requiem bonusy

Cena edycji kolekcjonerskiej A Plague Tale: Requiem na PC, PS5 i XSX

Dla wszystkich zainteresowanych fizycznymi wydaniami gier, a także dla amatorów edycji specjalnych, przygotowaliśmy zestawienie ofert z oficjalnego sklepu wydawcy – Focus Entertainment Shop. Za edycję kolekcjonerską A Plague Tale: Requiem na PC i konsole zapłacicie ok. 895 zł:

Koszty wysyłki do Polski zaczynają się od 13,55€ (63,81 zł).

Fizyczne wydanie A Plague Tale: Requiem – Collector’s Edition obejmuje:

  • pełną wersję gry na konsole z alternatywną okładką (w przypadku wersji na PC jest to wyłącznie kod na Steam)
  • 21-centymetrowę figurkę „Amicia & Hugo” wykonaną z żywicy
  • metalową broszkę Hugo w kształcie pióra (o wymiarze 6 cm)
  • płytę winylową z dwoma utworami z gry
  • 3 litografie
  • kolekcjonerskie pudełko
  • The Protector Pack DLC
Promocja na Edycja Kolekcjonerska A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem na PC i Xbox Series za jedyne 4 zł

Łowcy, nadal możecie skorzystać z dostępnej w Microsoft Store promocji na 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate z jedyne 4 zł! Oferta przeznaczona jest dla osób, które do tej pory nie posiadały aktywnej subskrypcji Game Passa.

Jeśli powyższa promocja na Xbox Game Pass Ultimate nie jest dla Was dostępna, to przygotowaliśmy na tę okoliczność specjalny poradnik, który pozwoli zakupić 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za mniej niż 80 zł.

W skład XGPU wchodzą xboksowa i pecetowa subskrypcja, a także granie w chmurze.


Podobała się Wam poprzednia gra studia Asobo? Czekacie na kontynuację przygód rodzeństwa? Planujecie zakupić A Plague Tale: Requiem w dniu premiery czy skorzystacie z oferty na tani Xbox Game Pass? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.