Promocje na Hyrule Warriors: Age of Calamity

Pre-order Hyrule Warriors: Age of Calamity na Nintendo Switch - zwiastun, data premiery i cena gry w Nintendo eShop

Japońska firma postanowiła po raz kolejny zaskoczyć graczy i niespodziewanie zapowiedziała Hyrule Warriors: Age of Calamity na Nintendo Switch, czyli spin-off serii The Legend of Zelda. Będzie to produkcja z podgatunku określanego mianem „musou”, w której gracze ponownie przeniosą się do tytułowej krainy, wcielą się w znanych bohaterów i staną do walki z dziesiątkami lub nawet setkami przeciwników jednocześnie.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie więcej informacji – m.in. zwiastun, datę premiery i cenę Hyrule Warriors: Age of Calamity w Nintendo eShop.

Hyrule Warriors: Age of Calamity – opis gry

Nowe dzieło KOEI Tecmo i Nintendo zabierze graczy do Hyrule, ale przedstawi wydarzenia na sto lat przed fabułą znaną z Breath of the Wild. Rozgrywka będzie przypominać produkcje, takie jak Hyrule Warriors i Fire Emblem Warriors. Możemy więc spodziewać się mnóstwa przeciwników na ekranie i wielu efektownych pojedynków. Zapowiedziano również, że wśród grywalnych bohaterów dostępnych w Hyrule Warriors: Age of Calamity znajdą się m.in. Link, Zelda oraz czworo Czempionów.

Hyrule Warriors: Age of Calamity – zwiastun, data premiery i cena w Nintendo eShop

Gra trafi na rynek 20 listopada. Cena Hyrule Warriors: Age of Calamity w Nintendo eShop to 249,80 zł. Za zakup otrzymacie 250 złotych punktów, które będziecie mogli wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów o 12,50 zł. Można też spodziewać się, że wkrótce w polskich i zagranicznych sklepach wystartują też pre-ordery fizycznych egzemplarzy.


Łowcy, jak podoba Wam się ta zapowiedź? Sprawdzicie czy raczej czekacie na premierę The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2? 🙂

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.