Horizon Forbidden West pojawi się na PC

Prawdziwa bomba dla fanów gier Sony! Premiera Horizon Forbidden West na PC już niebawem?

Czyżby konsole PlayStation miały stracić kolejny tytuł ekskluzywny? Taką informacyjną bombę przekazał na swoim blogu, kojarzony chyba przez wszystkich Łowców, Billbil-kun. Znany ze sprawdzających się praktycznie zawsze przecieków użytkownik zdradza, że premiera Horizon Forbidden West Complete Edition na PC nastąpi w ciągu najbliższego miesiąca. Rewelacja ta potwierdza jednocześnie istnienie zbiorczego wydania gry na PlayStation 5, które miało ukazać się wraz z dodatkiem Burning Shores.

Kiedy premiera Horizon Forbidden West na PC?

Dokładna data premiery Horizon Forbidden West Complete Edition na PC nie została jeszcze potwierdzona. Tytuł ma jednak zadebiutować w ciągu najbliższego miesiąca na obu najważniejszych platformach cyfrowej dystrybucji (Steam oraz Epic Games Store). Cena Horizon Forbidden West na PC też nie jest jeszcze znana, ale możemy się spodziewać kwoty podobnej do pozostałych tytułów od Sony, czyli około 259 zł. Szczegółowe dane na temat portu przygotowanego z myślą o komputerach osobistych zostaną opublikowane w najbliższej przyszłości. Istnieje podejrzenie, że kompletne wydanie Horizon Forbidden West Complete Edition na PC i PlayStation 5 zostanie ujawnione w trakcie niezapowiedzianego jeszcze wydarzenia z serii State of Play. Edycja zawierająca dodatek Burning Shores DLC pojawi się na konsolach PS5, prawdopodobnie w tym samym czasie co wersja na PC.

Źródło: Dealabs Magazine

Gdzie kupić tanio Horizon Zero Dawn Complete Edition na PC?

Jeśli chcecie odpowiednio przygotować się na premierę Horizon Forbidden West na PC, to warto zapoznać się z poprzednimi przygodami Aloy. Najlepsze oferty tanie Horizon Zero Dawn Complete Edition na Steam znajdziecie w tabeli poniżej:

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Łowcy, przypominamy Wam, że premiera Horizon Forbidden West na PlayStation 5 miała miejsce 18 lutego 2022 roku. Co sądzicie o tak szybkim debiucie najnowszych przygód Aloy na PC? Popieracie takie podejście do gier ekskluzywnych? Napiszcie w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.